Impera
kliknutím zvětšit

Společnost IMPERA spol. s r.o. byla založena v r.1991 jako dovozce a velkoobchod se spotřebním a dárkovým zbožím. Od r.1997 začala společnost rozšiřovat svůj předmět podnikání také o správu, pronájem, nákup a prodej nemovitostí.

Podnikání v oblasti nemovitostí postupně nahradilo původní dovozní a velkoobchodní činnost, a od r 2001 již dominuje jako hlavní předmět podnikání.

V současnosti je základem podnikání naší společnosti pronájem vlastních průmyslových objektů v komerčním areálu IMPERA PARK, který se nachází na místě bývalé továrny ZPA ČAKOVICE. V areálu dochází v současnosti ke kompletní postupné rekonstrukci a modernizaci objektů a okolních ploch. Rekonstruované objekty jsou prakticky ihned pronajímány klientům profilujícím se jak z tuzemských, tak i ze zahraničních firem, a to především díky výhodnému poměru ceny a nabízenému vysokému standardu v jakém jsou nebytové skladovací, výrobní, kancelářské prostory a okolní plochy nabízeny. Naše společnost dále vlastní a pronajímá také solitérní komerční nemovitosti a bytové jednotky v lokalitách Prahy 9 a Prahy 3.

V neposlední řadě naše společnost v rámci svého dalšího rozvoje připravuje výstavbu nových, komerčně využitelných nemovitostí na vlastních pozemcích Prahy 9.

 

 

Návštěva pana prezidenta v komerčním areálu Impera park.

Datum 10.10.2006 se stal opravdu významnou událostí celé naší společnosti a především našeho komerčního areálu Impera park.
Svou návštěvou nás poctil samotný prezident ČR Václav Klaus.
Pan prezident strávil celých 45 minut prohlídkou areálu Impera park.
Role průvodčího se ujal majitel firmy Impera s.r.o. Jaroslav Pokorný.
Této návštěvy se zúčastnila i starostka městské části Prahy 9 - Čakovice, Alena Samková, a samozřejmě majitelé a zaměstnanci firem, sídlících v tomto areálu.Prohlídku celého komplexu a návštěvou některých zdejších firem zakončil pan prezident občerstvením v cateringu Stones catering s.r.o. a symbolickým přípitkem.

Pro firmu Impera s.r.o. byla tato jedinečná návštěva pana prezidenta Václava Klause v areálu Impera park poctou a motivací do dalších rozvojových projektů.


 
kliknutím zvětšit
kliknutím zvětšit
kliknutím zvětšit
kliknutím zvětšit
kliknutím zvětšit
kliknutím zvětšit
kliknutím zvětšit
kliknutím zvětšit
vytvořeno pomocí Gaia CMS firmy Artemis webdesign © 2008
english version